Nenechte si ujít ty nejlepší filmy na DVD

Hodnoťte film

Filmy jsou velmi dlouhou dobu oblíbené mezi všemi generacemi. Ačkoliv v minulosti je bylo možné sledovat pouze v televizi nebo na videokazetách, doba velmi pokročila a díky rozmachu DVD přehrávačů není problém si koupit aktuální novinku i v den jejího vydání.

Premiéry na DVD fanoušci sledují s napětím

Prodej DVD filmů je rozšířený hlavně díky tomu, že můžete svůj oblíbený film vidět kdykoliv si zamanete a často nejenom ten, jelikož součástí disků jsou i další zajímavé pasáže jako třeba nepoužité scény nebo rozhovory s tvůrci a další bonusy. Ty nejoblíbenější DVD premiéry jsou filmovými fanoušky skupovány téměř okamžitě po vydání. Zájem se dá většinou předpokládat už v době, kdy je film uvedený do kin. Doslova rekordy prodejnosti trhaly a stále trhají filmy jako Avatar, Hobit či řada dalších filmů, u kterých se napjatě očekávalo jejich uvedení na DVD.

Blue Ray technologie svou kvalitou pokořila DVD

hobit

Ačkoliv mluvíme pouze o DVD discích, doba vývoje je rychlá, a tak pokud si i vy chcete svůj oblíbený film vychutnat v té nejlepší možné kvalitě, místo DVD disku si kupte blue ray filmy. Právě tento disk má totiž podstatně větší velikost, díky čemuž může být film nahrán ve své původní kvalitě, bez toho aby byl jakkoliv komprimován. Jste-li milovníky toho nejostřejšího obrazu a chcete-li vidět veškeré detaily všech akčních či jiných scén, sáhněte právě po tomto formátu. Umí ho přehrát téměř všechny moderní přehrávače, a tak se v kombinaci s širokoúhlou televizí a prostorovým zvukem dočkáte zážitku, který často předčí i ten ze sálu kina. Jestliže jste milovníky skvělých filmů a s touto technologií jste se ještě nesetkali, určitě ji vyzkoušejte. Sami uvidíte, že kvalita je naprosto dokonalá, což zážitek ze sledování ještě více umocní. Blíží se vydání některé z filmových hitů? O důvod víc si ji na tomto jedinečném formátu pořídit. Není důvod se spokojit s průměrem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *