Monstra versus Příšery (Monster vs. Aliens)

    V pondělí jsem měl tu možnost vidět trailer v kině a navíc s českým dabingem. Doteď jsem nechápal, co ostatní na tomto animáku vidí. Už chápu.
    Začátek celkem vtipně paroduje až přehnaně střežené vstupy do budov tajných organizací. Ale pak už to jede. „Přistálo u nás další UFO. Vypadá to, že přistávají jen v USA“ říká moderátor znuděným hlasem. Rakety bombardující (dětsky až debilně vypadající) UFO nesou nápis E.T. go home! atd… ke konci si sice asi začnete myslet, že by to mohlo být lepší. Nevadí, tohle zatím stačí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *