Projekt 3×3 Scala uvede Andělský podíl – Novinky

Nedá nám to, než upozornit na projekt studentů Ústavu filmu a audiovizuální kultury v Brně, nazvaný 3×3 Scala. Studenti zde mají možnost získat praxi stran vedení kina za jeho plného provozu. V rámci tohoto projektu pořádá kino Scala skotský večer, během něhož bude k vidění například film Andělský podíl.

anděl

“Skotský večer se studentským kinem 3×3 SCALA!

Whisky poteče proudem, jak ve filmu Andělský podíl, tak i před sálem. Pro prvních 50 návštěvníků totiž máme připraveného panáka tohoto medově hnědého moku ZDARMA! Nic přece nedotvoří atmosféru lépe, než chuť skotského národního pokladu na jazyku! Tak dorazte 5.11. do Scaly. Začínáme klasicky od 20:30.

A pro Vaši potěchu jsme se rozhodli mimořádně zařadit místo původně plánovaného kraťasu O Šunce, jiný krátký film. Jmenuje se Muž, který obešel svět a Robert Carlyle, známý z filmů Do naha nebo Trainspotting, Vám v něm řekne, co byl zač takový Johnnie Walker. Snímek je to jistě unikátní i tím, že byl celý natočen v typicky skotském hornatém prostředí na jeden jediný záběr!

Následovat bude hlavní bod programu, a to anglický koprodukční film Andělský podíl od Kena Loacha. Příběh se točí okolo mladíka Robbieho, který má více než mnoho potíží. Řešení ale najde v alkoholu. Ne že by však propadl nezřízenému pití, spíše zjistí, že i on má nějaký talent – talent na rozpoznávání těch nejemnějších chutí whisky. A to se přece ve Skotsku musí umět zpeněžit!

CSFD profil kraťasu: http://www.csfd.cz/film/292441-muz-ktery-obesel-svet/

CSFD profil filmu: http://www.csfd.cz/film/316366-andelsky-podil/

Promítat se bude v původním znění s českými titulky

Vstupné: 80 Kč studentstvo, 110 Kč “obyčejný lid” ”

3×3 Scala

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *