Fotr je lotr nyní jako seriál (sitcom)

Nový seriál na motivy úspěšné komedie "Fotr je lotr"

Nový seriál na motivy úspěšné komedie

Ano je to tak! Dvě celkem úspěšné bláznivé komedie „Fotr je lotr“ a „Jeho fotr, to je lotr!“
s Benem Stillerem se dočkají volného pokračování v podobě televizního seriálu. Nový sitcom si vezme na starost Jim Herzfeld, který se právě jako scénárista podílel na obou filmech. Seriál ponese jméno Changing Positions a pod svá křídla si ho vezme americký gigant NBC. Seriál bude samozřejmě filmem inspirován jen velmi volně a to spíš ve stylu výpravy a humoru. Nikdo také asi nemůže čekat, že by v něm hráli hvězdy z obou dílů Fotr je lotr jako: Robert De Niro, Ben Stiller, Dustin Hoffman nebo Owen Wilson.

I tak by se ale mělo jednat o velmi kvalitní podívanou, protože zmíněný scénárista Jim Hezfeld má se sitcomem bohaté zkušenosti a ve svých začátcích se dokonce podílel na dnes už legendárním seriálu Ženatý se závazky.

V novém seriálu by se vše mělo točit okolo chlápka z Wall Street, kterému táhne na čtyřicet a poté co vše ztratil, je nucen vzít svojí ženu, děti a nastěhovat se ke svým rodičům. Jenže kdyby to byli obyčejní rodiče. Jde totiž velmi zámožný a především velmi sexuálně aktivní pár padesátníků, kteří žijí ve svém sídle v Hollywoodu, poté co zbohatli v osmdesátých letech na instruktážních videokazetách o sexu, ve kterých kromě toho že hráli, představili dosud neznámou sexuální pozici “stojící O”.

A právě soužití mladé rodiny, která se snaží řádně vychovávat své děti a prarodičů, kteří mají poněkud uvolněnější názor na život, samo o sobě slibuje zajímavé situace. Producentsky se seriálu ujmou Doug Liman a David Bartis (oba producenti populárních O.C. nebo také nového Knight Ridera). Dala by se říct, že se kolem filmu Fotr je lotr uzavírá i pomyslný kruh. Film totiž inspiroval i tvůrce dalších „rodinných komedii“. Například i populární Worst Week, který běží na CBS.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *