Podcast FM 14 – Více novinek a Bratři!

Jediné české pravidelné internetové rádio o filmu je tu již po čtrnácté. Čeká vás velká porce novinek, čtyři filmové premiéry a již klasické rubriky jako „viděli jsme“ a „nekrolog“. A hlavně kratší stopáž, oproti více jak hodinovému předchozímu dílu.

Z premiér jsme probrali remake dánského filmu Bratři s Jakem Gyllenhaalem, Natalií Portmanovou a Tobey Maguirem v hlavních rolích. Náležitý prostor jsme věnovali i novému dokumentu Michaela Moorea O kapitalismu s láskou nebo pokračování snímku Paříži, miluji tě, odehrávajícím se v New Yorku. Posledním probraným filmem je romantická komedie Morganovi se Sarrah Jessicou Parker a Hughem Grantem v hlavních rolích.

Zbývá už jen zmínit nová minirubrika jménem Filmové premiéry. Jak už její název napovídá, urovná zmatek, který patrně máte po poslechu recenzí filmů. Nyní již budete přesně vědět, kdy se na námi vychvalovaný/zatracovaný film můžete těšit v kinech.

Poslední věcí, kterou ještě musím zmínit, je omluva za horší zvukovou kvalitu, způsobenou ne zrovna kvalitním mikrofonem. Snažili jsme se ji trochu zlepšit, tak snad vám poslech neutrhne uši:-)

Čtrnáctý díl jediného českého pravidelného internetového rádia o filmu stahujte zde:

      1. FM-14
(23,7 MB, 41:27 min)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *