Podcast FM 13 – Projekt 100 a dalších tucet filmů!

Minulý, novoroční, podcast byl spíše odpočinkový a novým filmům jsme se v něm příliš nevěnovali. To se samozřejmě promítlo do současného podcastu a tak se zde setkáte s rozborem osmi (!) nových filmů. Některéuž znáte, například Čtvrtý druh, Planetu 51, Herkula 3D (ve filmu jméno hlavní postavy skloňují Herkulesa) či Imaginárium doktora Parnasse, poslední film Heatha Ledgera.

O dalších se na FanMovie teprve dočtete, jako třeba o novém filmu Richarda Kellyho (Donnie Darko) The Box a romantické komedie The Box.

A o posledních dvou se něco dozvíte pouze v audio podobě, jmenovitě jde o nový dokument Heleny Třeštíkové Katka a slovenské drama Nebe, peklo… zem.

Jelikož jsme měli soudnost, tak jsme v podcastu probrali jen polovinu filmů z Projektu 100 (letos jich je vyjímečně jen 8), zbytek si poslechnete příště.

Novinky byly pouze dvě (připravovaný film Jona Favreaua a skopičiny okolo Spider-maní série), takže délka je “jen” něco přes hodinu. Snad vás délka neodradí, tento týden se toho nakupilo zkrátka hodně. Přesto vám nový podcast uběhne jako voda a věřím, že každý si zde něco najde.

      1. FM-13
(28MB, 1:11:41)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *